60
406169

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

"At Palm Springs"

Signerad Widforss. Akvarell 21,5 x 34,5 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.