620
398380

ORNAMENT. Stockholmsarbete, 1700-talets mitt i Carl Hårlemans art. Rokoko.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgyllt trä. Rikt skuren dekor av drake och rocaille. Höjd 65, bredd 56 cm.