663
380906

SMÖRASK MED LOCK. Älvdalen, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Tinguait. Fasetterad. Diameter 12,5 cm.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.