686
381011

SERVETTRINGAR, tre stycken. Älvdalen, 1900-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
97 - 116 EUR
111 - 133 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Olika porfyrer. Två med silvermontering av Wiwen Nilsson 1955 resp. Borgila 1994.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.