694
378103

RESESET, fem delar, glas. 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slipad och förgylld dekor. Höjd 6,5-9,8 cm.

Slitage.

Proveniens

The Esbjörn Kronberg Collection.