698
362914

PRAKTPOKAL MED LOCK, glas. Kungsholms glasbruk, 1700-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konande kuppa, ben med luft, stor fot, graverad dekor av vapensköld. Höjd 39,5 cm.

Slitage.