71
384181

Jacob Hägg

(Sverige, 1839-1931)

Solnedgång över Stockholms inlopp

Signerad J Hägg och daterad 1916. Duk 45 x 85 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

3 584 - 4 182 EUR

Klubbat pris:
140 000 SEK
Proveniens

Astra AB, Södertälje.