795
418087

KRÖNINGSPROGRAM, Bolshoiteatern 17 Maj, Moskva 1896. A.A. Levenson.

Utropspris
5 000 - 8 000 SEK
441 - 706 EUR
460 - 737 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

20 sidor med kromolittograferade motiv. Efter Ryadushkin, Samokish-Sudkovskaya och andra. Mått 32.5 x 24 cm.

Slitage, små skador, mindre fläckar.