416575

8. HELMER OSSLUND, Vårlandskap med snödrivor.

Signerad Helm. Osslund och daterad 1901. Papp-pannå 24,5 x 37 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK / 1 792 - 2 151 EUR
Klubbat pris
15 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto