81
423364

Jacob Hägg

(Sverige, 1839-1931)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Jacob Hägg
(Sverige, 1839-1931)

"Inloppet till Kyrkviken"

Signerad J. Hägg och daterad 1874. Akvarell 52 x 73 cm.

Motivet taget utanför Käppala sågverk vid Gåshaga Lidingö.