851
406097

BORDSGARNITYR 6 delar, av Mogens Klarschow, Köpenhamn 1821.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris

Rutslipade glasinsatser. Sockerskålarnas längd 22,5 cm, saltkaren 9,5 cm. (6).

Dekoren med obetydliga skador.

Proveniens

Grimstorps säteri