854
397775

TERRIN med lock, icke identifierad mästarstämpel, sannolikt Breslau 1750-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Invändigt förgylld. Längd 23 cm, vikt 727 gram.