866
381298

NATTLJUSSTAKAR, ett par, av Benjamin Smith II and James Smith III, London 1808.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Tumgrepp med ljussläckare. Även ljussläckarna och ljusmanschetterna med stämplar. Höjd 10 cm, vikt 930 gram. (2).

Under foten liten lagning.