877
381475

SNUSDOSA, Jonas Berg, Stockholm 1780. Gustaviansk.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris

Oval, graverad dekor. Invändigt förgylld. Längd 7,5 cm, vikt 98 gram.

Bruksslitage.