90
248754

Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 700 - 22 200 EUR
18 500 - 23 100 USD
Klubbat pris
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

"Franska pansarfregatter"

Signerad H. af Sillén och daterad -97. Duk 85 x 125 cm.