918
402158

SKED med dubbel kerubknopp, ostämplad, Skandinavien 1600-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Förgylld. Bladet med gravyr. Vikt 50 gram.