918
402158

SKED med dubbel kerubknopp, ostämplad, Skandinavien 1600-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Förgylld. Bladet med gravyr. Vikt 50 gram.