920
402160

SKED med serafknopp, ostämplad, Skandinavien 1600-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Förgylld. Bladet med gravyr. Vikt 48 gram.

Skafet med liten skada.