926
378695

SKED med dubbel kerubknopp, otydlig mästarstämpel, Uppsala 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

I bladet gravyr. Vikt 33 gram.

Sliten.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.