379265

94. ELSA BESKOW, Lasse-liten i trädgården.

Signerad EB. Akvarell, tusch och blyerts på papper 23 x 29,5 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Ralph Lundsten.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/3 584 - 4 778 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto