379265

94. ELSA BESKOW, Lasse-liten i trädgården.

Signerad EB. Akvarell, tusch och blyerts på papper 23 x 29,5 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Ralph Lundsten.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK / 3 584 - 4 779 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto