940
417260

RING, 18k vitguld med gammalslipade diamanter tot. ca 1.35 ct. Vikt 6g.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris

Storlek 17/53.5.

Små nagg på rondisten på mittstenen. Bruksslitage.