379263

96. JOHN BAUER, Trollmor lagar mat.

Monogramsignerad JB och daterad -07. Tusch och blyerts på papper 25,5 x 18 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Ralph Lundsten.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 987 - 3 584 EUR
Klubbat pris
18 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto