213
437023

Albert Contreras

(USA, 1933-2017)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 810 - 3 740 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Albert Contreras
(USA, 1933-2017)

"Metaphysical red and black No. 376 - Hommage to Truth"

Signerad Albert Contreras och daterad Stockholm July 1962. Duk 220 x 120 cm.

Proveniens

Stockholms Universitets Studentkår.