322
459522

JOSEF FRANK, soffbord, Firma Svenskt Tenn 1950-tal.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
130 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Benställning av valnöt, tennbelagd skiva med graverad dekor av världskarta. Längd 96 cm, bredd 48 cm, höjd 53 cm.

Smärre slitage.