425
460229

OKÄND FORMGIVARE, fåtöljer, ett par, 1930-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Skulpterade ben i bonad björk, ny vit tygklädsel.

Obetydligt slitage. (2)