460
443789

OKÄND FORMGIVARE, stol, 1920-30-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Mahogny, klädsel i mörkblått skinn. Klismosmodell med svängd rygg.

Smärre skador och slitage.