86
462406

Hans Johanson-Norsbo

(Sverige, 1897-1955)
Hans johanson-norsbo, väninnorna.

Väninnorna

Signerad Hans Johanson och daterad 1927. Duk 64,5 x 78 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 488 - 4 651 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Korrekt mått 64,5 x 78 cm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57