Höstens Moderna 575

810 föremål
742. STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg Studio 1961.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
743. STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg Studio 1975.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
338. JOSEF FRANK, nothylla, Firma Svenskt Tenn, 1940-50-tal.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
380. JOSEF FRANK, bordsarmatur, Firma Svenskt Tenn, modell 2388.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
763. LISA LARSON, skulptur, Gustavsberg Studio 1970-tal, unik.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
757. LISA LARSON, skulptur, Gustavsberg Studio 1970-tal, unik.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
491. VÄVNAD. Inplock på linnebotten. 84 x 84 cm. Signerad MMF.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
381. JOSEF FRANK, bordslampa, Firma Svenskt Tenn, modell 2466.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK