157
456184

ARMBANDSUR, Rolex Datejust, 18K guld, automatisk. Total vikt inkl ur ca 180 g.

Utropspris
95 000 - 100 000 SEK
9 210 - 9 690 EUR
10 500 - 11 100 USD
Klubbat pris

Herrur. Boett med safirglas, datumvisning roulette. Refnr: 116238, serienummer M888792 ca 2008. Kaliber: 3135. Jubileelänk i 18K guld, dolt viklås "Crown clasp". Ø 36 mm. Ca 2008. Certifikat Nymans ur 2009.

Smärre repor och bruksslitage. Ej funktionstestad.

Certifikarhållare. Etui utan kudde.