189
452831

ARMBANDSUR, herr, Cartier, Pasha, Automatic, stål.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris

Vit urtavla, datum, visare med fluorescens, diameter 36mm, Ref. 2475. Serie nr. 426041CD. Läänk, viklås med Cartier logo samt märkt Cartier, omkrets 18,5cm.

Obetydligt slitage. Enstaka repor. Ej funktionstestad.