Mjukgrundsetsning och akvatint, 1979, signerad med blyerts 29/40, tryckt av Atelier Crommelynck, Paris, utgiven av Waddington Graphics, London och med deras blindstämpel. 27,8 x 34,9 cm, bladstorlek 43,8 x 56,3 cm.
Lullin 112.
×
Logga in
Kunde inte logga in