"Berlin interior"
Fotogravyr, etsning och roulette, 1979, signerad med blyerts 7/100, tryckt av Atelier Crommelynck, Paris/Harrison & Sons, Ltd., High Wycombe, utgiven av Waddington Graphics, London. 49,3 x 69 cm, bladstorlek 56,5 x 76,2 cm.
Ej examinerad ur ram.
Lullin 109.