349
467384

Richard Kern

(USA, Född 1954)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris

Richard Kern
(USA, Född 1954)

"Anna Spider", 1993

Signerad Richard Kern och numrerad 1/10 på etikett a tergo. C-print 115 x 76 cm.

Proveniens

Galleri Roger Björkholmen, Stockholm.