350
463120

Cindy Sherman

(USA, Född 1954)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Cindy Sherman
(USA, Född 1954)

"Utan titel", 1993

Signerad Cindy Sherman och daterad 1993 a tergo. C-print, bildyta 17,2 x 12,7 cm. Bladstorlek 25,3 x 20,3 cm.