376
469675

Donald Baechler

(USA, 1956-2022)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
19 400 - 24 200 EUR
22 200 - 27 700 USD
Klubbat pris
200 000 SEK

Donald Baechler
(USA, 1956-2022)

"Thistle"

Signerad DB och daterad -99 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 153 x 122 cm.