8818247 bukobject
  • 8818247 thumb
  • 8818281 thumb
  • 8818280 thumb
  • 8734370 thumb
  • 8818277 thumb
  • 8818279 thumb
  • 8818278 thumb
  • 8818276 thumb
444449

450. ERIK DIETMAN, "Nästan 1 m plåster runt en miljöfördärvare".

Signerad Erik Dietman och daterad -64. Sprayflaska, plåster, trä och plexi. Höjd 24,5, bredd 8,5, djup 8,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 285 - 2 857 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
16 575 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist samtida konst, fotografi, grafik

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund