1008
469494

ÖRHÄNGEN, kreoler, 1800-tal, tillverkade av Alexander Magnus Lundström, Visby (verksam 1803-1850).

Utropspris
25 000 - 28 000 SEK
2 190 - 2 450 EUR
2 300 - 2 580 USD
Klubbat pris

18K guld. Längd ca 25 mm.

Mindre bucklor.