1017
439313

BROSCH, 18k guld med snidad agatcamé, empirestil, Helsingfors, Finland, 1884. Vikt ca11,4g.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris

Camé med skuren dekor i form av en grace. Längd ca 5.5 cm. Vikt 11,4 gr.

Slitage. Bucklor.