1074
464775

KNAPPAR, 6 stycken, med paste. 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Silver. Utländska stämplar (otydliga) Diameter 30 mm.