1143
453721

ARMBANDSUR, herr, Patek Philippe, Golden Ellipse, ref 3548/1, 18k guld. 1970-tal. Vikt ca77g.

Utropspris
80 000 - 90 000 SEK
7 000 - 7 870 EUR
7 370 - 8 300 USD
Klubbat pris

Manuell, guldfärgad urtavla, 26 x 32 mm, krona med logo. Integrerad matterad länk, längd ca18,5cm. Två originaletuier medföljer. Ref. 3548/1.

Slitage, repor och ställvis smärre anlöpning på boett. Ej funktionstestad.