1151
446692

FICKUR, herr, Savonett, Ch Suchy & Fils, Prag. 14k guld. Vikt ca116g.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
875 - 1 050 EUR
922 - 1 110 USD
Klubbat pris

Ankargång, urtavla signerad, nedsänkt sekundvisare, innerboett i guld, diameter 54mm. Etui medföljer.

Slitage. Bakboett med gravyr. Urverket fungerar ej.