1156
427773

ARMBANDSUR, herr, IWC (International Watch Company), automatisk, 18k guld. 1960-tal. Vikt 85g.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 780 - 5 730 EUR
5 420 - 6 510 USD
Klubbat pris

Stavindex, datum, 32 x 32 mm. Serienummer 2235144. Integrerad guldlänk, barkfinnish, lås med IWC logo, längd ca18cm. Två boxar medföljer.

Slitage. Skadad urtavla. Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Krona Länk skadad. Krona glapp.