1159
452750

ARMBANDSUR, dam, Rolex, Datejust, ref 6917, 18k guld. 1980-tal. Vikt ca 69g.

Utropspris
55 000 - 60 000 SEK
4 810 - 5 250 EUR
5 070 - 5 530 USD
Klubbat pris

Automatisk, guldfärgad urtavla, index med åttkantslipade diamanter, datum, diameter 26mm, snr 6645703. Presidentlänk, 18k guld, omkrets 17cm. Ytterkartong, box & cert.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.