116A
479225
Anders Zorn
(1860-1920)

"Vadstället"

Etsning (II état av II), 1912, signerad med blyerts. 19,9 x 14,8 cm, bladstorlek 32,3 x 24,6 cm (Van Gelder Zonen).

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

911 - 1 139 EUR

Klubbat pris:
12 000 SEK

Asplund 249. Hjert & Hjert 262. Lidbeck 249.