1170
458197

ARMBANDSUR, herr, LeCoultre, kronograf, 18k guld. Vikt ca 102g.

Utropspris
30 000 - 32 000 SEK
2 630 - 2 800 EUR
2 770 - 2 950 USD
Klubbat pris

Manuell, kronograf, tachymeterskala, nedsänkta urtavlor för sekunder, minuter, timmar, boett med geometrisk dekor, band med dekor, låg med Jaeger-LeCoultre logo, längd ca19,5cm. Caliber Valjoux 72.

Slitage. Boett med repor och nagg. Anlöpning på visare. Enstaka obetydliga repor på urtavla. Glas med repor. Tryckknappar med slitage. Skada på band. Ej funktionstestad.