Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Rödbrunt fält med polykrom bönenisch, pelare och ampel. Bred olivgrön huvudbård med blom-, palmett-, granatäppel- och arabeskrankor.
Något ställvis lite hårdare slitage, något smutsig, fläckar, ställvis skör, revor, obetydliga lagningar. Långsidorna med smärre trampveck.