1247
474074

SEMIANTIK TEKKE CHUVAL. 95 x 155 cm.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris

Ljust vinröd botten med tre rader salor-güls och underornament. Flera smala border. Nederst rader med blomställningar.

Något slitage, smutsig, smärre fläckar, trampveck och lagningar. Nedtill liten reva.