1328
438972

DEL av STELE, sten. Indien.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
DEL av STELE, sten. Indien.

Mått 58x17,5x13 cm.

Skador, slitage.

Proveniens

Purschased at Galleri Lilja in Stockholm, 1996.