1430
457817

RULLMÅLNINGAR, två stycken, Qing dynastin, 1800-tal. Militära motiv.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Tusch och färg på papper. 119,3 x 29,7 cm.

Omfattande skador. (2)

Proveniens

The Collection of Dr. Emil Hultmark, thence by descent.