Madeleine Pyk – en samling F769
1612
464475

STEMCUP, porslin. 1900-tal, med Qianlong-märke.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 900 EUR
1 640 - 2 180 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Glasyr i koboltblå. Diameter 18,5 cm, höjd 11,5 cm.

Repor.